-Fantasia Forumları-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Fantasia Forumları-

Fantastik kitap, çizim, dizi, film, yazı forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rachelle Lefevre’den Tutulma Filmi Hakkında Açıklama

YazarMesaj
[chatlak-Nehir]

[chatlak-Nehir]

Aktiflik : 532
Başarı Sistemi : 5

Rachelle Lefevre’den Tutulma Filmi Hakkında Açıklama Empty
MesajKonu: Rachelle Lefevre’den Tutulma Filmi Hakkında Açıklama   Rachelle Lefevre’den Tutulma Filmi Hakkında Açıklama Icon_minitimeCuma Ocak 29, 2010 5:36 pm

Tutulma (Eclipse) filmindeki Victoria rolünü Summit şirketi Rachelle Lefevre‘nin programına uymadığı gerekçesiyle rolün Bryce Dallas Howard tarafından canlandırılacağı açıklamıştı. Rachelle Lefevre’den bu konu hakkında açıklama geldi.

Rachelle Lefevre’nin yaptığı açıklamanın özeti şöyle:

“Kendimi tamamen Alacakaranlık seisinde Victoria’yı canlandırmaya adamıştım. Başka film tekliflerini geri çevirmiş ve sadece kısa çekim süreleri olan teklifleri kabul etmiştim. ‘Barney’s Version projesi için harcamam gereken süre sadece 10 gün ve bunu Summit’e söylemiştim. Ama onlar bu 10 süresi için anlaşamadığımızı ve beni alamayacaklarını söylediler. Çekimler 3 ay süreceği için sorun olacağını düşünmemiştim. Summit ile olan kontratımdan memnundum ama onlar basitçe başkasını seçtiler. Victoria rolünü tamamlayamayacağim için çok üzgünüm. Summit’in kararı ile de yaralandım. herkese bol şans dilemekten başka elimden birşey gelmiyor.”

Bunun üzerine Summit de bir açıklama yapmış. Bu açıklamanın özeti de şöyle:

“Summit Entertainment olarak Rachelle Lefevre’nin yapmış olduğu açıklamaya ve kariyerinde yapmış olduğu yanlış seçimleri bize yüklemeye çalışmasına üzüldük.”

Summit, Rachelle Lefevre’nin Nisan ayinda Tutula filmi çekim programını öğrendiğini iddia etmiş ve eklemiş: “20 Temmuz’a kadar Rachelle Lefevre’nin “Barney’s” Version için 10 günlük bir anlaşması olduğunu bilmiyorduk. ”

Rachelle Lefevre’den Tutulma Filmi Hakkında Açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutulma Hakkında 5 Gerçek
» Eclipse (Tutulma)
» Tutulma Filminde Oyuncu Değişikliği: Victoria
» Twilight Hakkında
» BurcLar HaKKinda