-Fantasia Forumları-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Fantasia Forumları-

Fantastik kitap, çizim, dizi, film, yazı forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!”

YazarMesaj
Massera
Admin
Massera

Aktiflik : 213
Başarı Sistemi : 0

Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!” Empty
MesajKonu: Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!”   Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!” Icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 8:17 pm

Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!” Hugh-Rob
Alacakaranlık yıldızı Robert Pattinson Seksi, bunu zaten biliyoruz, ama bırakın kadınları Hugh Grant bile böyle düşünüyor!

Hugh Grant Alacakaranlık’ın kalp çarptıran yıldızı Robert Pattinson’ın büyük bir hayranı olduğunu açıkladı ve kendisinin neden tüm yaştan kadınların ona bu kadar düşkün olduğunu anlayabildiğini söylüyor.

Hugh Grant’a göre; “Henüz Alacakanlık’ın ikinci filmi Yeni Ay’ı izlemedim, ama Robert çılgınlığını anlayabiliyorum. O gerçekten çok seksi!”

Hugh ayrıca en son filmi “Did You Hear About The Morgans?” filminde giydiği kovboy şapkası ile seksi olduğunu düşündüğünü, ama bu düşüncesinin filmi gördüğünde değiştini söyledi.

Oyuncu “Kovboy şapkası ile oldukça seksi göründüğümü düşünüyordum. Yani en azından öyle olmasını umuyordum. Ama filmi izledikten sonra bir kaçık gibi göründüğümü kabul etmeliyim.

Ama bilmelisiniz ki her zaman kostüm tasarımcılarına beni mümkün olduğunca çekici gösterecek kıyafetler hazırlamalarını söylüyorum.” dedi.

Robert’in böyle bir problemi yok!

Kaynak:Robertpattinson-tr
https://fantasia.forummotion.com

Hugh Grant: “Robert Çılgınlığını Anlayabiliyorum!”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson
» Chris Weitz, Robert Pattinson’un sahneleri ve uçurum sahnesi üzerine konuşuyor